بسته جامع دانشگاهی

محصولات دانشگاهی:
شرکت پیشتازان جهان ارتباطات در زمینه وب سایت های دانشگاهی دارای رزومه برجسته ای می باشد.در طی سالیان متمادی با تست و پیاده سازی محصولات خود توانسته است پکیج کامل و نسبتا بی نقصی را ارائه دهد. محصولات دانشگاهی نصب و پیاده سازی شده به شمار بیش از 70 مورد می رسد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاههای همکار و میزان رضایتمندی آنها از محصولات با شماره های شرکت تماس حاصل فرمائید.

 
 • وب سایت جامع دانشگاهی:
  شرکت پیشتازان جهان ارتباطات با طراحی و پیاده سازی وب سایت های دانشگاهی به صورت کاملا پویا توانسته بسیاری از نیازهای دانشگاه‌ها را پاسخگو باشد. برخی از امکانات سایت‌ها عبارتند از: اخبار،رويدادهاي داخل دانشگاه،سايتهاي مرتبط، دانشکده‌ها، گروه‌ها، اساتید، رشته‌ها، طرح‌های پژوهشی، نمایشگاه‌ها همايش ها و کنفرانسها، آزمايشگاه ها و کارگاه ها، انجمن هاي علمي، صفحات دايناميک سايت، ورزش و تربيت بدني، گالري عکس، هيئت رئيسه،بخش نامه ها،آئين نامه ها،تقويم آموزشي، شماره تماس ها، مقالات،شماره حسابها، موقعيت جغرافيايي و شهري واحد،بخش فرمهاو.... از امکانات این سایت‌ها می‌باشد. 

وب سایت پایان نامه های کارشناسی ارشد:

 • وب سایت پایان نامه های کارشناسی ارشد تحت وب توانسته است تمامی مراحل ثبت موضوع تا دفاع ازا پایان نامه را به صورت اتوماسیون انجام داده و از انباشته شدن پروپوزال ها به صورت کاغذی جلوگیری می نماید،برای تمامی افراد دخیل در این مجموعه از جمله اساتید راهنما، اساتید مشاور، دانشجویان، اداره پژوهش و ... سیستم مدیریت محتوی پویا در نظر گرفته شده است. فلذا این شرکت آمادگی خود را جهت نصب و راه اندازی وبسایت مذکور در تمامی واحد های دانشگاهی آزاد، علوم و تحقیقات، سراسری، پیام نور، بین الملل و ... را اعلام می‌دارد. برخی از سیستم های طراحی شده: 
  - انتخاب استاد راهنما و استاد مشاور 
  - پیشنهاد موضوعات 
  - بررسی موضوعات توسط استاد راهنما و مدیر گروه 
  - درج پروپوزال 
  - بررسی پروپوزال توسط شورای گروه 
  - بررسی پروپوزال توسط ریاست دانشکده 
  - بررسی توسط رئیس دانشکده 
  - مرحله صدور کد 
  - صورت جلسه دفاع
  - کارتابل
  - ظرفیت اساتید راهنما و مشاور
  - گزارش گیری و آمارهای متنوع
  - و شامل بیش از 200 سیستم مدیریتی و نظارتی برای سطوح دسترسی مختلف می باشد.
 • وب سایت پایان نامه های کارشناسی ارشد در بیش از 20 واحد دانشگاهی مانند:دانشگاه های آزاد اسلامی واحد تبریز، کرمان، خرم آباد، رفسنجان، قم، اهر، علوم و تحقیقات آذربایجان شرقی، علوم و تحقیقات آذربایجان غربی، علوم و تحقیقات کرمان، علوم و تحقیقات سیرجان و ....نصب و پیاده سازی شده است.
 

وب سایت اساتید:

 • با توجه به اینکه امروزه نیاز شدیدي به ارتباط مستمر میان اساتید و دانشجویان وجود دارد، ارائه یک سامانه قدرتمند به منظور پاسخگوئی به این نیازها لازم می نماید. این سامانه به گونه اي طراحی شده است که تمامی اساتید داراي یک وب سایت شخصی به صورت داینامیک باشند و بدین وسیله اساتید با ورود به سیستم می‌توانند تمامی بخشهاي وب سایت خود را مدیریت نمایند. بعبارتی دیگر هر استاد یک وب سایت شخصی( البته در قالب وب سایت اصلی ) خواهد داشت به گونه اي که وب سایت وي کاملا مجزا از وب سایت سایر اساتید می باشد و به صورت کاملا پویا و داینامیک با ورود به سیستم اطلاعات را در سیستم قرار می دهد.

  برخی از زیرسیستم های طراحی شده:
  • کارتابل، اخبار، اطلاعیه‌ها، اطلاعات تماس، مقالات و کتابهاي الکترونیکی،نرم افزارها، انجمن گفتگو، پیام روز، معرفی استاد، فایلهاي صوتی و تصویري، پیوندها، سیستم مدیریت چیدمان صفحه نخست، فرم ساز، برنامه هفتگی، تقویم استاد، دروس ارائه شده، تمرینات، پروژه، گزارش کارها، جزوات درسی، نمونه سوالات، کتابخانه اساتید، تازه ها و....

وب سایت مجلات

 • در واحد هاي دانشگاهی مجلات و نشریات مختلف در حال فعالیت می باشد، با توجه به اینکه اغلب این نشریات تنها به صورت محدود در دانشگاه و شهر مربوطه فعالیت می کند می توان با ایجاد یک سیستم یکپارچه در سطح کشور باعث ایجاد رقابت و ایجاد انگیزه براي سردبیران و مسئولان نشریه و حتی دانشجویان واحد دانشگاهی به منظور مطرح شدن از لحاظ علمی در سطح کشور خواهد شد. مزیتهاي بسیاري در این جهت می توان ذکر کرد که از مهمترین مزیتهاي آن می توان به صرفه جویی در هزینه به منظور طراحی وبسایتها که اغلب سطح برنامه نویسی پایینی را دارند خواهد شد و یک بانک اطلاعاتی و علمی در زمینه هاي مختلف علمی سطح کشور را فراهم خواهد آورد که در دسترس همه دانش پژوهان قرار می گیرد. از مهمترین سیستم هایی که براي این سرویس در نظر گرفته شده است می توان به : مشاهده تمامی مجلات، ارتباط با نشریه، نویسندگان و اعضاء، شناسنامه مجله، هزینه ها، عضویت کاربران، مدیریت اخبار، پیوندها و نشریه ها، اتوماسیون کامل ارسال مقاله و داوري مقالات توسط داوران و ... اشاره کرد.این نرم افزار محدودیتی از لحاظ تعداد مجلات منتشر شده همزمان ندارد.
 • وب سایت همایش ها

  • پرتال همایشها این امکان را فراهم می نماید که اطلاعات تمامی همایشهاي برگزار شده در کل دانشگاه هاي کشور بصورت یکپارچه توسط وبسایت اصلی آن سازمان ارائه گردد. بدین شکل به هر واحد دانشگاهی این امکان را می دهد که در صورت برگزاري همایش تنها با ثبت اطلاعات همایش وب سایت مربوط به آن همایش که حاوي بخشهایی است که در ادامه ذکر خواهد شد ایجاد می شود و مدیریت این وب سایت ها به عهده سر دبیر مربوط به همایش خواهد بود. یکپارچگی اطلاعات باعث می گردد که سازمان یک بانک اطلاعاتی از همایش ها و سمینارهاي برگزار شده در واحد ها را در اختیار داشته باشد و بتواند با آنالیز دقیق نتایج و موضوعات همایشها و سمینارهاي برگزار شده و مقالات ارائه شده کاربران بهره هاي علمی لازم را از آن برد. علاوه بر بهره برداري هاي علمی از لحاظ اقتصادي نیز با توجه به اینکه این سرویس هیچگونه محدودیتی جهت ارائه سرویس به سمینارهاي متعدد در حال برگزاري به صورت همزمان و یا در مقاطع زمانی مختلف را نخواهد داشتف باعث صرفه جویی در هزینه هاي هنگفتی که خرید وبسایت همایش ها در سراسر کشور را دارد خواهد شد. اهداف همایشها، محورهاي همایش، نمایشگاه ها، کارگاه ها، میزگرد ها، کمیته علمی، کمیته اجرائی، پیام دبیر همایش، در باره همایش، در باره واحد دانشگاه، تقویم، فرمت ارسال مقاله، فراخوان، پوستر همایش، اتوماسیون کامل روند ارسال مقاله و داوري آن، اعلام نتایج نهایی و ... از سیستمهاي مهمی است که می توان براي هر همایش در نظر گرفت.از دیگر امکانات این وب سایت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پشتیبانی همزمان از وب سایت همایش های در حال برگزاری، اتوماسیون روند ارسال مقالات کاربران، ارسال مقاله به سردبیر، ارسال مقاله به داوران، تکمیل فرم داوری، اعلام نتایج داوری، ارسال تصویر فاکتور پرداختی توسط کاربران، مدیریت محتوای سایت توسط سردبیر همایش، ثبت اخبار، ارسال فایلها، مدیریت محتوا، فرم ساز، مدیریت اعضاو....

 • سامانه ثبت نام دانشجویان جدید الورود

  این سامانه امکان ثبت نام اینترنتی دانشجویان جدید الورود را فراهم می نماید، دانشجویان در 11 مرحله ثبت نام خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری و اتلاف وقت نهایی می کنند:، شایان ذکر است این سامانه اطلاعات دانشجویان پذیرفته شده را از دانشگاه دریافت می نماید.

  • تکمیل فرم مشخصات فردی
  • اطلاعات شغلی دانشجو
  • اطلاعات مربوط به منزل
  • وضعیت دانشجویی
  • ارسال عکس
  • اتباع خارجی
  • سوابق تحصیلی
  • مشخصات خانواده
  • مشخصات دوستان
  • فعالیتهای سیاسی
 • این نرم افزار انحصارا توسط شرکت پیشتازان طراحی شده است و هرگونه کپی برداری از این اثر پیگرد قانونی خواهد داشت.

سامانه فیش حقوقی

ااین سامانه امکان مشاهده فیش حقوقی اساتید و کارکنان دانشگاه را به صورت آنلاین از طریق وب سایت با حساب کاربری شخصی فراهم می نماید.

 • ثبت فیش های حقوقی به صورت ماهانه
 • آرشیو بندی ماهانه فیش های حقوقی
 • ویرایش اطلاعات فیش حقوقی، رمز عبور کاربران و ...
 • چاپ فیش های حقوقی به صورت ماهانه

آدرس دفتر مرکزی :
تبریز خیابان 17 شهریور، ساختمان خاتم، فاز 2، ضلع شمالی، طبقه دوم، واحد 3