طراحی سایت مراکز آموزشی

طراحی سایت مراکز آموزشی

 

قرن ۲۱ به سمتی می‌رود که اکثر مشاغل به دانش و مهارتهای رایانه‌اى نیاز خواهند داشت. ورود به این عرصه به نوع جدیدی از آموزش نیاز دارد که با آموزش سنتی کنونی بخصوص آنچه هم اکنون در مراکز آموزشی ایران در جریان است همخوانی ندارد.

پیشتازان با بررسی نیازهای این مراکز از جمله طراحی سایت مدارس، طراحی سایت دانشگاه، طراحی سایت آموزشگاه و برگزار کنندگان دوره‌های آمادگی کنکور ، راه کارهای جامعی از قبیل معرفی مرکز، معرفی مدیران و اساتید، دوره‌های آموزشی، سرفصل‌های هر دوره، معرفی دانشجویان موفق، کارنامه آنلاین، اطلاعیه و اخبار، شهریه و ثبت نام اینترنتی، مشاوره تحصیلی، سمینار و همایش، بانک مقالات، کتابخانه الکترونیک و ... را برای راه اندازی وب سایت این گونه مراکز ارائه می‌دهد.

راهکار طراحی سایت مراکز آموزشی بر دو ستون سیستم مدیریت اطلاع رسانی هوشمند و مدیریت اجراء و آموزشی هوشمند سازی استوار می‌باشد.

برخی از امکانات

پیشتازان  پس از بررسی نیازهای شما امکانات بیشتری از جمله امکاناتی که در ادامه به آن اشاره شده است، در اختیارتان قرار خواهد داد:

انتقال دادن کلیه اطلاعات مرکز از نرم افزار‌های تحت ویندوز و یا DOS، به سایت اینترنتی با کمترین زمان ممکن و با سهولت، طراحی آزمون و برگزاری آزمون‌های پیشرفته. انتقال اطلاعاتی نظیر کلیه اسامی و اطلاعات رشته، پایه و کلاس به همراه دسته بندی اتوماتیک آن‌ها. انتقال تصویر پرسنلی. چاپ کارت اتوماتیک برای نام کاربری و کلمه عبور. دریافت خودکار کلیه نمرات با دسته بندی آزمون‌ها با قابلیت نمایش همزمان بی‌‌نهایت آزمون، بخش ویژه کارنامه انضباطی قابلیت گفتگوی اینترنتی، انجمن‌های تخصصی، معرفی تاریخچه آموزشگاه، امکان ایجاد دسته بندی‌های مختلف آموزشی و مدیریت محتوا وب سایت، امکان ارسال نظرات مختلف در مورد مطالب وارد شده، امکان درج تصاویر، فایل‌های انیمیشن و پسوند‌های مختلف مثل WORD، PDF و.....، امکان نمایش ویدیو، عضویت در وب سایت، مدیریت کاربران، مشاهده صندوق پیام، مشاهده وضعیت تحصیلی، مشاهده کارنامه، معرفی اساتید، معرفی دروس، امکان بحث و گفتگو و صد‌ها امکانات دیگر ...
 

 

 
آدرس دفتر مرکزی :
تبریز خیابان 17 شهریور، ساختمان خاتم، فاز 2، ضلع شمالی، طبقه دوم، واحد 3